Alle Wedstrijden Live

De Eredivisie en de Jupiler League 2015/2016 beginnen over:

12
Dagen
00
Uren
01
Minuten
51
Seconden

  Champions League

PSV
Groepsfase
Eerste speelronde: 15/16 september
Loting: 27 augustus

Ajax
Derde voorronde

woensdag 29 juli:
Rapid Wien - Ajax (21:05)

dinsdag 4 augustus:
Ajax - Rapid Wien (20:15)

Europa League

FC Groningen
Groepsfase
Eerste speelronde: 17 september
Loting: 28 augustus

AZ
Derde voorronde

donderdag 30 juli:
AZ - Basaksehir (19:30)

donderdag 6 augustus:
Basaksehir - AZ (19:00)

Vitesse
Derde voorronde

donderdag 30 juli:
Southampton - Vitesse (21:05)

donderdag 6 augustus:
Vitesse - Southampton (20:00)

Eerste speelronde Eredivisie 2015/2016

vrijdag 7 augustus:
SC Heerenveen - De Graafschap (20:00)

zaterdag 8 augustus:
PEC Zwolle - SC Cambuur (18:30)
Roda JC Kerkrade - Heracles Almelo (19:45)
ADO Den Haag - PSV (19:45)
Feyenoord - FC Utrecht (20:45)

zondag 9 augustus:
AZ - Ajax (12:30)
FC Groningen - FC Twente (14:30)
NEC - Excelsior (14:30)
Willem II - Vitesse (16:45)

Eerste speelronde Jupiler League 2015/2016

vrijdag 7 augustus:
FC Dordrecht - FC Eindhoven (20:00)
NAC Breda - FC Volendam (20:00)
FC Den Bosch - Fortuna Sittard (20:00)
Helmond Sport - MVV Maastricht (20:00)
FC Oss - FC Emmen (20:00)
Achilles '29 - Jong Ajax (20:00)
Almere City FC - VVV-Venlo (20:00)

maandag 10 augustus:
Telstar - RKC Waalwijk (20:00)
Jong PSV - Go Ahead Eagles (20:00)

Eerste ronde KNVB Beker

woensdag 26 augustus:
Hercules - VV Noordwijk
VV WKE - GVVV
Dubbeldam - DOVO
SC Genemuiden - Zaanlandia
Ter Leede - Longa '30
Hoogland - Rijnsburgse Boys
HSV Hoek - EVV Echt
HSC '21 - Excelsior Maassluis
Blauw Geel '38/Jumbo - SVV Scheveningen
FC Lisse - Halsteren
ONS Boso Sneek - Vlissingen
OJC Rosmalen - Sparta Nijkerk
SC Feyenoord (AV) - UNA
JSV Nieuwegein - HBS
TEC - Berkum
Harkemase Boys - De Teffers
Blerick - VV Capelle
VV IJsselmeervogels - Koninkijke HFC
Groene Ster - ACV
Excelsior '31 - SCM
RKAVV - Staphorst

  Tweede ronde KNVB Beker

dinsdag 22, woensdag 23, donderdag 24 september:
FC Groningen - FC Twente
HSC '21/Excelsior Maassluis - Go Ahead Eagles
PSV - SC Cambuur
AZ - VVV-Venlo
Ajax - De Graafschap
Heracles Almelo - Vitesse
ONS Boso Sneek/Vlissingen - FC Utrecht
Fortuna Sittard - Achilles '29
Hercules/VV Noordwijk - NEC
JSV Nieuwegein/HBS - FC Oss
TEC/Berkum - JVC Cuijk
BVV Barendrecht - Excelsior
Groene Ster/ACV - Excelsior '31/SCM
Feyenoord - PEC Zwolle
Kozakken Boys - RKAVV/Staphorst
Blauw Geel '38/Jumbo/SVV Scheveningen - Telstar
RKC Waalwijk - Helmond Sport
HSV Hoek/EVV Echt - Almere City FC
VV WKE/GVVV - FC Den Bosch
FC Lienden - FC Volendam
Blerick/VV Capelle - MVV Maastricht
OJC Rosmalen/Sparta Nijkerk - Sparta Rotterdam
AFC - FC Emmen
VV IJsselmeervogels/Koninklijke HFC - FC Eindhoven
Spakenburg - Ter Leede/Longa '30
Harkemase Boys/De Treffers - Roda JC Kerkrade
SC Genemuiden/Zaanlandia - ADO Den Haag
SC Feyenoord (AV)/UNA - FC Dordrecht
FC Lisse/Halsteren - HHC Hardenberg
Hoogland/Rijnsburgse Boys - VVSB
NAC Breda - SC Heerenveen
Dubbeldam/DOVO - Willem II

Nederlands Elftal, kwalificatie EK 2016 Frankrijk

donderdag 3 september:
Nederland - IJsland (20:45)

zondag 6 september:
Turkije - Nederland (18:00)

zaterdag 10 oktober:
Kazachstan - Nederland (18:00)

dinsdag 13 oktober:
Nederland - Tsjechië (20:45)

Nederlands Elftal, kwalificatie WK 2018 Rusland

Groep A

Nederland, Frankrijk, Zweden, Bulgarije, Wit-Rusland, Luxemburg

Eerste speelronde: 4/5/6 september 2016

Nederlands Elftal, oefeninterland

vrijdag 25 maart 2016:
Nederland - Frankrijk (20:45, Amsterdam ArenA)

De live tussenstanden en uitslagen worden mogelijk gemaakt door LIVESCORE.in.